O nás

Firma VIMEX trading a.s. byla založena v r. 1999 a stala se nástupcem obchodních iniciativ firmy VIMEX trade v.o.s. založené v r. 1992.

Firma VIMEX trading a.s. se během své obchodní činnosti zabývala převážně obchodní a zprostředkovatelskou činností se zaměřením na trhy bývalého Sovětského svazu. 

Hlavní exportní produkty: malířské barvy „HET“, kancelářské a školní potřeby „KOH I NOOR“, „Těšínské papírny“, „KRPA“, „Herlitz“, „CENTROPEN“ aj., kancelářský nábytek, náhradní díly na tiskařské stroje ROMAYOR a DOMINANT a další výrobky českých firem.
Dodávka technologických celků na výrobu malířských barev v Minsku (BY) a ve Lvově (UA).

Odběratelé ze zemí: Ukrajina, Bělorusko, Rusko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Moldávie a Gruzie.

Hlavní dovozní produkty: permanentní magnety a magnetické systémy ruské firmy „Magneton“ a překližka z Běloruských a Ukrajinských firem.

Hlavní sídlo společnosti VIMEX trading a.s. se nachází v Plzni. 

Dceřiná společnost VIMEX trading OOO (VIMEX trading s.r.o.) se nachází ve městě Tver (strategické průmyslové město mezi Moskvou a Petrohradem). Pro založení vlastní pobočky v Ruské Federaci jsme se rozhodli z hlediska zlepšení, zkvalitnění a hlavně zrychlení našich služeb. Do té doby se činnost uskutečňovala přes českou centrálu.

V současné době se především zaměřujeme na poskytování služeb pro české a evropské zákazníky v Ruské Federaci a opačně pro ruské zákazníky v České republice a v Evropě.

Hlavní naší činností je poradenství v různých oblastech jako jsou právní, účetní a daňová, v marketingu a ochodu atd. Zakládáme pro naše zákazníky společnosti a obchodní zastoupení v Ruské Federaci, v České republice a v Evropě na klíč. Vyhledáváme pro naše české a evropské zákazníky potencionální partnery nebo distributory podle jejich požadavků v Ruské Federaci.

Naším cílem je spokojenost zákazníka. Nabízíme kvalitní služby, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a bezkonkurenční ceny.


 
Předseda představenstva,
Ing. Miroslav Šik

Kurzovní lístek

EMU
1 / 25,340 EUR

USA
1 / 23,267 USD

Světový čas

pm Sat 13. 7. 2024
pm Sat 13. 7. 2024
am Sun 14. 7. 2024